I Ty możesz zostać naszym Partnerem

JEŚLI

lubisz kontakt z ludźmi, lubisz im pomagać,
a jednocześnie cenisz sobie niezależność

OFERUJEMY

możliwość dodatkowego, w perspektywie stałego dochodu, rozwój w doświadczonym zespole oraz wsparcie profesjonalistów

OCZEKUJEMY

zaangażowania, mobilności, otwartości

ZADANIA

prezentacja oferty Kancelarii, kompletowanie dokumentów szkodowych, utrzymywanie stałego kontaktu z Klientami oraz pozyskiwanie nowych Klientów

Dołącz do nas !

Umów się na spotkanie

i poznaj szczegóły.

Potrzebujesz informacji ?

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

   667 788 799

  lublin@kancelariaAE.pl

 (c)2017  AE Kancelaria Odszkodowawcza Lublin